Radionice

 

Raspored radionica/masterclass-ova za 4.11.2016.

  • Radionica 1 :  RUBIN

         šta:      Od vina do vrhunskog konjaka 

kada:   14:00 – 14:45 h

  • Radionica 2 : Sommelier–Ja donosim profit(I deo)! – Miroslav Radojčin i Saša Pejić

                                šta:      profesionalni pristup plasiranju vina u ugostiteljskim objektima– Sommmelier Academy

kada:   15:00 – 16:00

  • Radionica 3 :  Radionica Bjelica  - Igor Luković - glavni i odgovorni urednik časopisa Vino&Fino i proizvođač vina Miodrag Bjelica 

                                šta:   Ima jedna pećina stroga...degustacija svih Babaroga koje su bile i nisu bile na tržištu   

kada:   16:00 – 16:45 h  POPUNJENO!

  • Radionica 4 :  Burgundija  Masterclass  - Dragan Stanković - sommelier

                                šta:      predstavljanje vina regije Burgundija - Olivier Leflaive i Albert Bichot

kada:   17:00 – 17:45 h  POPUNJENO!

  • Radionica 5 : Slast u boci - Samos Sigma Oliwine i Vinarija Komuna, - Jelena Petrović - enolog

                                šta:      predstavljanje muskata

kada:   18:00 – 18:45     PREMEŠTENO ZA 5.11.2016.

 

 

Raspored radionica/masterclass-ova za 5.11.2016.

  • Radionica 1 : Frankovka-zaboravljena sorta - Ivan Trivanović Vinarija Trivanović SRB i Jenette Šimić Feravino CRO  -  sala "SANTORINI"

šta:      predstavljanje frankovke

kada:   14:00 – 14:45 h

  • Radionica 2 : Sommelier–Ja donosim profit (II deo)! – Miroslav Radojčin i Saša Pejić  sala "SANTORINI"

šta:      profesionalni pristup plasiranju vina u ugostiteljskim objektima – Sommmelier Academy

kada:   15:00 – 15:45

  • Radionica 3 : Plavac - Duša Dalmacije - Skaramuča - Branimir Anđelić    -   sala "MIKONOS"

šta:      predstavljanje sorte plavac (uzgajanje, pozicije, istorija i vertikala po godinama)

kada:   16:00 – 16:45 h  POPUNJENO!

  • Radionica 4 : Slast u boci - Samos Sigma Oliwine i Vinarija Komuna, - Jelena Petrović - enolog    -   sala "SANTORINI"

                                         šta:      predstavljanje muskata

kada:   16:00 – 16:45

  • Radionica 5 : Alma Mons kroz godine - Belo Brdo - Aleksandar Zeremski   -    sala "SANTORINI"

šta:      Alma Mons vertikala

kada:   17:00 – 17:45   POPUNJENO!

  • Radionica 6 : Bovin - Predstavljanje vinarije Bovin   - sala "SANTORINI"

šta:     Sa Vrancem do vrha - predstavljanje sorte Vranac

kada:   18:00 – 18:45

 

Prijave za Radionice/Masterclass:

S obzirom na ograničeni broj mesta, potrebna je e-prijava putem ovog sajta - http://www.novemberwinefest.com.

Rok za prijavu je 31.10.2016, a organizator će do 03.11.2016. objaviti konačan raspored, koji će biti objavljen na sajtu www.novemberwinefest.com.

Očekujemo Vas!